В КМДА пройде виставка живопису «Київські мотиви»

22 квітня у Київській міській державній адміністрації відкриється експозиція живопису сучасних українських митців, членів Міжнародної професійної спілки художників, Костянтина та Світлани Шаповалових «Київські мотиви». 

Відвідувачі зможуть побачити серію картин в стилі реалістичний імпресіонізм та фігуратив, що включатимуть міські, природні пейзажі та натюрморти. Основні риси художнього стилю — мажорний колорит, свобода, сміливість, характер мазку, спалах емоцій та водночас цілісна виваженість внутрішнього змісту і тонких нюансів сюжету.

Загалом творче подружжя провело 24 персональні виставки, останні з яких відбулись у Національному заповіднику «Софія Київська» та Національному музеї «Київська картинна галерея». Гості експозицій часто описують картини художників так: «вони живі, ніби дихають», «сповнені світла і кольору, повітря і музики», «випромінюють радісне піднесення», «налаштовують душу на добро і позитив», «це світ, у якому розчиняється душа і наповнюється серце». Мета живописців надихати глядача на творчий і особистий розвиток, захоплюватися і цінувати неповторну красу свого краю, спонукати розглядати Боже творіння, щоб Його невидиме ставало видимим. 

Варто зазначити, що Костянтин та Світлана Шаповалови є співорганізаторами багатьох культурно-просвітницьких і благодійних проектів. Живописні роботи митців знайшли поціновувачів як в Україні, так і за її межами та прикрашають не тільки приватні колекції, але й деякі державні та громадські установи.

Експозиція  «Київські мотиви» буде розміщена на другому поверсі Київської адміністрації перед Колонною залою.

Виставка триватиме з 22 квітня до 5 травня.

Вхід безкоштовний.