Стартував прийом заявок на щорічну номінацію «Пісня року в українському християнстві»

13 березня розпочато прийом заявок на участь у щорічній номінації «Пісня року в українському християнстві».

Гала-концерт десяти фіналістів, на якому буде визначена пісня-переможець, пройде в Українському домі, в столиці України, 30 квітня 2017 року.

За звання кращої християнської авторської пісні змагатимуться виконавці з різних регіонів України. Переможця визначатиме не тільки журі, що складається з професійних музикантів і виконавців, а й глядачі шляхом голосування.

Пісні-конкурсанти повинні відповідати певним критеріям, основними з яких є: пісня повинна бути авторською, мати християнську спрямованість змісту і не бути примітивною за мелодією та текстом.

Нагадаємо, що номінацію «Пісня року в українському християнстві» започатковано у 2013 році Національним Українським Євангелічним Альянсом для розвитку і популяризації музичної християнської культури в Україні, привернення уваги до гідних і талановитих християнських виконавців, а також як платформу для спілкування християнських виконавців різних конфесій і деномінацій.

У цьому році концерт присвячується святкуванню в Україні 500-річчя Реформації.

Детальна інформація про умови участі та придбання квитків, що дають право голосу, на офіційному сайті «Пісні року…»: http://best-song.com.ua/.

Прийом заявок від виконавців та гуртів триватиме до 15 квітня 2017 року.

Афиша Пісня року 2016